Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Rezidence nad Ostrovem

 

Byty na prodej Praha - Rezidence nad Ostrovem

Byty na prodej Praha - Rezidence nad Ostrovem   Byty na prodej Praha - Rezidence nad Ostrovem   Byty na prodej Praha - Rezidence nad Ostrovem

Mapa

Lokalita: Praha 4
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: 2017

Developerská společnost Neocity Group připravuje nový projekt Rezidence Nad Ostrovem, který se stane klenotem mezi pražskými novostavbami. Rezidence bude nazvaná podle stejnojmenné podolské ulice, v níž se nachází a nabídne exkluzivní bydlení pro náročné zákazníky. Luxus, který čeká na své nové obyvatele, spočívá nejen v unikátní lokalitě a špičkových standardech, ale i v komorní velikosti projektu, který jim tak poskytne dostatečné soukromí. 

Pětipodlažní samostatně stojící dům bude umístěn na pozemku býválé proluky mezi činžovními domy a svažitý pozemek umožnil architektům navrhnout originální kaskádovitý tvar domu. Každý byt bude díky tomu vybaven vlastní terasou. Jedinečnost projektu je dána i exklusivní lokalitou. Podolí je jednou z nejoblíbenějších pražských rezidenčních čtvrtí, nabízí výbornou dostupnost do centra i do přírody v okolí města. Ulice Nad Ostrovem se nachází přímo nad Veslařským ostrovem a díky své vyšší poloze nabízí nejen výhledy na řeku a historické centrum, ale i tolik vyhledávaný klid rezidenční zástavby.

 
Nové byty v rámci tohoto projektu je možné financovat hypotečním úvěrem. Připravili jsme pro Vás mimořádnou slevu na úrokové sazbě pro tyto novostavby, navíc odhad bytu zdarma a 100% slevu na poplatku za zpracování hypotéky. Financování je možné i pro podnikatele, zájemce o 100% hypotéky a klienty s příjmem ze zahraničí. Jednoduchý propočet měsíční splátky spočítá online hypoteční kalkulačka, přesnou kalkulaci včetně ověření příjmů a porovnání hypoték zajistí bezplatně a nezávazně naši hypoteční specialisté.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 4

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít