Slideshow Slideshow Slideshow Slideshow
Infolinka 608 444 080
Kontakt

Chci vědet více o tomto projektu...

Jméno

Telefon

Email

Text

Byty Jinonice

 

Byty na prodej Praha - Byty Jinonice

Byty na prodej Praha - Byty Jinonice   Byty na prodej Praha - Byty Jinonice   Byty na prodej Praha - Byty Jinonice

Mapa

Lokalita: Praha 5
Typ projektu: byt
Dokončení projektu: zkolaudováno

Projekt Byty Jinonice nabízí jedinečnou příležitost klidného a komorního bydlení i možnosti výhodné investice. 
V udržovaném činžovním domě je 6 bytových jednotek, které nabízí plnohodnotné a zajímavé dispoziční řešení, některé jednotky nabízí část krásně upraveného dvorku domu nebo terasu. Koncepce domu splňuje nároky bydlení komorního charakteru v tradiční zástavbě s dostupností metra, přírody i centra Prahy.

Dům  nabízí rekonstruované společné prostory osobitého vzhledu. Jednotky jsou dle harmonogramu rekonstruovány
a postupně uvolňovány do prodeje. Menší jednotky (1+1 a 2+kk) jsou vybaveny novými kuchyňskými linkami pro pohodlné a rychlé nastěhování bez nutnosti dalších investic.

 
Nové byty v rámci tohoto projektu je možné financovat hypotečním úvěrem. Připravili jsme pro Vás mimořádnou slevu na úrokové sazbě pro tyto novostavby, navíc odhad bytu zdarma a 100% slevu na poplatku za zpracování hypotéky. Financování je možné i pro podnikatele, zájemce o 100% hypotéky a klienty s příjmem ze zahraničí. Jednoduchý propočet měsíční splátky spočítá online hypoteční kalkulačka, přesnou kalkulaci včetně ověření příjmů a porovnání hypoték zajistí bezplatně a nezávazně naši hypoteční specialisté.
 

Podívejte se na další nabídku projektů z Prahy 5

 
Používáte starý prohlížeč. Některé funkce nemusí správně fungovat. Aktualizujte svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte Google Chrome. Zavřít